Rekomendacja Dr. Isla Fishburn

drWedług mnie surowe jedzenie jest chyba najbardziej odpowiednie dla psa. Choć popieram takie sposób żywienia, to nie jest to takie proste jak by nam się wydawało. Z mojego behawioralnego doświadczenia i obserwacji, karmienie psa surowym mięsem może właśnie powodować problemy behawioralne u psów. W rzeczywistości karmienie surowym jedzeniem jest nieco bardziej skomplikowane niż nam by się to wydawało.

Jeżeli nie jesteście pewni jak prawidłowo żywić psa należy rozważyć podawanie karmy suchej, ale takiej która zawiera najlepsze składniki. Na rynku istnieją już b.dobre karmy o które należy tylko zapytać.

Karmię swoje psy od kilku lat karmą GreenDogFood. Jest to sucha karma z brązowym ryżem, soczewicą lub słodkimi ziemniakami. Zaobserwowałam w swojej pracy, że niektóre psy miały pozytywne reakcje behawioralne, gdy ich obecne pożywienie zostało zamienione na karmę GreenDogFood. Od czasu do czasu podaję również  moim psom surową, nieprzetworzoną żywność typu: jabłka, czosnek, marchew,dynia,jagody, zioła.