Karma GreenDog dla lepszego zdrowia, kondycji i samopoczucia psów

Firma Green Dog jest liderem w produkcji prozdrowotnych, holistycznych karm przeznaczonych dla psów wszystkich ras w każdym wieku. Przy komponowaniu karm uwzględniono nie tylko potrzeby żywieniowe psów, ale również  wpływ pożywienia  na prawidłowy rozwój całego organizmu, oraz dobre samopoczucie psa.

Unikalne składniki dla ochrony przed pasożytami

Karmy Green Dog zawierają cały szereg wyjątkowych składników, w tym specjalne mieszanki ziół, które zabezpieczają organizm psa przed pasożytami, kleszczami i pchłami . To właśnie całościowe podejście do żywienia psów oraz do ich stanu zdrowia powoduje, że karmy Green Dog są wyjątkowe w swoim działaniu.

Czym karma GreenDog różni się od popularnych karm ?

Wszystkie karmy GreenDog zachowują składniki odżywcze. Wiele suchych karm dla psów dostępnych na rynku poddaje się obróbce poprzez gotowanie, co ma swoje zalety, ale jednocześnie niszczy część substancji odżywczych w każdym kawałku.Dlatego producenci prawie zawsze dodają sztuczne wytworzone minerały i witaminy-dotyczy to także karm, które na opakowaniu mają oznaczenie „naturalne” lub „holistyczne”.

Tymczasem karma dla psów GreenDog to prawdziwa karma holistyczna. Jest ona wytwarzana i dystrybuowana prosto z wiejskich okolic Norfolk w Anglii. Firma jest firmą rodzinną i rodzinne wartości są dla nas najważniejsze. Nasze produkty promowane są jedynie poprzez sieć niezależnych sprzedawców, którzy nas wspierają w promowaniu zdrowego odżywiania.

Naszym celem jest promowanie korzyści jakie wynikają z Holistycznego stylu życia. Nasze produkty nie zawierają składników E-XXX ( a opinię na ich temat musicie wyrobić sobie sami ).

Co je Twój pies, gdy karmisz go produktami GreenDog ?

Holistyczna karma GreenDog odzwierciedla naturalną dietę psa, w której głównym składnikiem pokarmowym jest mięso.

By uzyskać maksymalne  wchłanianie wszystkich składników pokarmowych mięso łączone jest z bardzo dobrze strawnymi węglowodanami oraz z błonnikiem i ziołami, dobranymi w idealnych proporcjach. Karmę wzbogaca dodatek świeżych owoców i warzyw, produktów pełnoziarnistych oraz nienasyconych kwasów Omega 3 i 6.

Holistyczna karma GreenDog zawiera  mięso w czystej postaci (bez skór, kości, piór, itp.). Stosuje się tylko takie mięso, które jest dopuszczone do konsumpcji przez ludzi.

Bardzo ważnym wsparciem dla układu pokarmowego jest unikatowy dodatek ziół, które chronią układ pokarmowy przed namnażaniem się pasożytów i drobnoustrojów oraz chronią psa przed kleszczami.

Pozostałe składniki (witaminy i minerały) są nierozerwalnie związane ze naturalnymi składnikami użytymi do produkcji karmy.

Czego nie ma GreenDog ?

Aby sprostać najwyższym standardom, do produkcji karmy nie dodajemy pszenicy, kukurydzy, glutenu, sztucznych konserwantów, barwników, aromatów wabiących i produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego (kości,skóra, pióra). Są to składniki nie tylko bezwartościowe, ale często wręcz szkodliwe dla psów.

Nasza Etyka:

1. Stosujemy holistyczne zasady przy komponowaniu karmy.

2. Korzystamy z produktów organicznych.

3. Do produkcji używamy produktów od lokalnych dostawców.

4. Wybieramy tylko te składniki, które mogą być dobrze trawione i dobrze przyswajane.

5. Nie używamy składników, które nie mogą być spożywane przez ludzi.

6. Nie dodajemy żadnych sztucznych witamin, minerałów, konserwantów, polepszaczy smaku.

7. Nie wykorzystujemy zwierząt do badań laboratoryjnych.

8. Nie produkujemy karmy z ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego (kości, pióra, skóra)


obj-pasozyty

Naturalna ochrona

Naturalna ochrona przed pasożytami, pchłami, kleszczami

Więcej

dr-greenman

Green Man Keit Allison

Więcej

dr

Rekomendacja Dr. Isla Fishburn

Więcej